Temel İlkeleri lazer epilasyon

istenmeyen kıl köklerinin tahrip edilmesi maslahatlemidir. Işın dalgalarının kıl köklerinde hasara illet olması, tüylerin dökülmesi esenlanır. Tüylerden kurtulmanın birgani yöntemi bulunsa da, en vecasız ve kolayca yöntemi, lazer epilasyondur.

Gebelikte Lazer Epilasyon Lazer epilasyon teknolojisi ne olursa olsun hamilelik döneminde valide adaylarının lazer epilasyon uygulaması yapmış oldurmamaları referans edilmektedir.

Lazer Epilasyonda Mevsimin Önemi Var mıdır? Lazer epilasyon istenmeyen bölgelerdeki tüylerin azaltılması ve önlenmesi muhtevain canlı yöntemlerden biridir. Lazer epilasyon çoğunlukla güz, kış ...

Lazer epilasyon anajen (nema) evresinde ki kılları etkiler. Çünkü bu evrede kıl, kıl köküne vabestedır. Kılın üzerine meydana getirilen lazer atışı, kıl tarafından kıl köküne kazık iletir. Bu sayede kıl kökü bozma evet ve yok evet.

Lazer epilasyon uygulamsında ki gaye; cildinize sözıcı bir zarar vermeden istenmeyen tüylerinizden heybetli oranda kurtulmanızı katkısızlamaktır.

Bazende aynı kişinin vücudunda farklı bölgelerde birlikte kıl tipi ayrımlı olur. Bu sebeplerden dolayı kliniğimizde 4 çhemayar lazer epilasyon teknolojiside bulunmaktadır. Ülkemizde lazer epilasyona yeni süregelen kişilerin %80’ninin cilt ve kıl konstrüksiyonsı alexandrite lazer ve buz lazer cihazlarına uygundur.

Lazer epilasyon uygulamalarında en önemli noktalardan birisi, cilt tipinizin tamam tespit edilerek sizin cildinize elverişli enerji düzeyinin belirlenmesi ve uygulanmasıdır. Bunun belirlenmesi ve cildinizde infaz sonrasında lafıcı bir hasar riski ile karşı önya tükenmek derunin, Spesiyalist etibbaın kontrolöründe gerçekleştirilen icraatı yeğleme etmeniz gerekmektedir. Husus ile alakalı inceliklı bilgiye sahip olabilmek deruni alakalı hatyı okuyabilirsiniz.  

Alexandrite lazer: çelimlendirilen ışık demetinin Alexandrite (Aleksandrayt olarak okunur) adı verilen bir kristalden geçmesi katkısızlanarak oluşturulması sebebi ile adını alan bu lazerler, lazer epilasyon cihazlarında 755 nanometre dalgınlık boyuna sahiptirler.

Böylelikle tüy köklerini nanay ederek elan da pürüzsüz bir vücuda mevla olacaktım. Lazer tedavisi sonrasında hedeflediklerim gerçekleşerek istediğim bir çizgide ilerlemeye kafaladım. 0 0 Furkan Güral

Lazer epilasyon çalışmalemi sırasında cilt çok ısındığı yürekin dertli olma ihtimali vardır. Kliniğimizde kavruk olmaması sinein lazer epilasyon cihazları ile bu arada kuru ilgisiz âlem üfleyen ekstra cihazlar kullanılmaktadır.

Geçirdiğiniz yahut devam etmekte olan rahatsızlığınızın ne olduğunu bilmeden uzmanlarımızın bu mevzuda bir değerlendirme suni şansı maalesef ki yoktur. 

Mefret bir çoğunlukla kıllar bir henüz çıkmamak üzere ortadan Bilgi için tıklayınız kalkmakla müşterek o bölgede yüzdelik 5 ile yüzdelik 20 büyüklükında her bugün bir rakam kıl kalabilir.

İlerleyen seanslarda vazıh renge iye ve nüktedan olan tüyler kalınlaşır ve koyulaşır, tatbik seanslarına manzum olarak devam ettiğiniz taktirde de sözınlaşan ve koyulaşan tüyleriniz bile epile edilmiş olabilir.

Lazer epilasyon konusunda farklı lazer sistemlerinin bulunduğu FBM Güzel duyu merkezimizde; Samsun ili ve çevresinde lazer epilasyon yaptırmak talip bireyler derunin hijyenik çözümler sunulmaktadır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri lazer epilasyon”

Leave a Reply

Gravatar